Z0mBi3 Inf3ction
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Z0mBi3 Inf3ction

topgun-zombie.malware-site.www
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Buna eu mai joc si cabal

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
onu
User
User



Numarul mesajelor : 2
Warning :
Buna eu mai joc si cabal Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Buna eu mai joc si cabal Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2008

Buna eu mai joc si cabal Empty
MesajSubiect: Buna eu mai joc si cabal   Buna eu mai joc si cabal Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 11:39 pm

Eu joc si cabal este ca WOW dar cu o grafica mai diferite la fel faci lvl iti iei magii numai ca caractere care ti le faci se numesc diferit si au puteri diferite de exmeplu:Blader,Warrior,Forche Archer,Forche Blader si Wizzard astea sunt caracterel pe cale poti tu sa ti le faci sper sa va jucati si voi eu dejam al lvl 50 54 si 53 mult noroc
Sus In jos
RusTy
V.I.P
V.I.P
RusTy


Numarul mesajelor : 111
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Warning :
Buna eu mai joc si cabal Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Buna eu mai joc si cabal Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2008

Buna eu mai joc si cabal Empty
MesajSubiect: Re: Buna eu mai joc si cabal   Buna eu mai joc si cabal Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 8:29 am

WoW am mai jucat si eu ...
Sus In jos
RusTy
V.I.P
V.I.P
RusTy


Numarul mesajelor : 111
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Warning :
Buna eu mai joc si cabal Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Buna eu mai joc si cabal Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/07/2008

Buna eu mai joc si cabal Empty
MesajSubiect: Re: Buna eu mai joc si cabal   Buna eu mai joc si cabal Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 8:29 am

Dar cabal nici nush cume e Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna eu mai joc si cabal Empty
MesajSubiect: Re: Buna eu mai joc si cabal   Buna eu mai joc si cabal Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna eu mai joc si cabal
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Z0mBi3 Inf3ction :: Game'ri in timpul liber :: Ce alte jocuri mai jucati?-
Mergi direct la: